TO TYLKO KILKA PROSTYCH ETAPÓW

Zobacz, jak wygląda współpraca ze mną

01Spotkanie

Każdy projekt rozpoczynam od analizy potrzeb i wyobrażeń jakie masz o swojej inwestycji. Słucham o Twoich gustach, oczekiwaniach i potrzebach. W krótkiej ankiecie możesz dać mi się poznać pod kątem swoich potrzeb funkcjonalnych i upodobań estetycznych.

02Przygotowanie oferty

Na tym etapie przygotowuję ofertę zawierającą informacje o kosztach, zakresie prac i harmonogramie i Ci ją przesyłam.

03Inwentaryzacja obiektu

Przejdźmy do inwentaryzacji obiektu. Czas na pomiary stanu istniejącego z uwzględnieniem punktów instalacji elektrycznej i sanitarnej. To również dobry moment na sporządzenie dokumentacji fotograficznej.

04Przygotowanie koncepcji

Przyszedł czas na przygotowanie koncepcji. W ramach naszej współpracy na fotorealistycznych wizualizacjach 3D wykonane zostają:

  • 2 koncepcje układu funkcjonalnego wnętrza
  • 2 koncepcje kolorystyczne wnętrza

Równocześnie pracuję nad propozycją materiałów wykończeniowych dla Ciebie.

05Dokumentacja techniczna

Po uzgodnieniu koncepcji oraz wyborze materiałów zostaje opracowany projekt wykonawczy w postaci rysunków technicznych. Zawiera on ceny oraz adresy dostawców, gdzie dany towar jest dostępny.

06Kosztorys

Razem z dokumentacją techniczną przygotowuję dla Ciebie również wykaz materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia. Zawiera on ceny oraz dostawców, gdzie dany towar jest dostępny.

07Nadzór

Na tym etapie odciążam Cię z potrzeby czuwania nad realizacją prac wykończeniowych i spójnością realizowanych prac z projektem. Robię to m.in. przez spotkania robocze z wykonawcami, ocenę i kontrolę prac. Rozwiązuję problemy związane ze zmianami koncepcji lub nieprzewidzianymi okolicznościami technicznymi. W wersji rozszerzonej mogę przejąć pełną koordynację i przekazać Ci gotowy, wykończony “pod klucz” obiekt.

Skontaktuj się ze mną w sprawie współpracy i dołącz do grona zadowolonych klientów!